آموزشی

طراحی سایت بیمه

طراحی-سایت-بیمه

طراحی سایت بیمه با توجه به افزایش رقابت در این صنعت میان شرکت های مختلف، به یکی از ضروری ترین اقدامات تبدیل شده است. طراحی سایت نمایندگی بیمه به صورت اختصاصی از جمله روش هایی است که می تواند در کم ترین زمان ممکن موجب افزایش مشتریان و هم چنین ارتباط ساده تر با آن ها توسط کارگزاری بیمه گردد.

صنعت بیمه طی سال های اخیر رشد قابل توجهی را متوجه خود نموده است. این رشد چشمگیر در صورت مدیریت صحیح، نتیجه ای بسیار موفق را به دنبال خواهد داشت. همین امر موجب شده تا طراحی یک مسیر اختصاصی هم چون یک وب سایت بیمه، شرایط مدیریت را به بهترین شکل ممکن هموار نماید.

گروه طراحی وب سایت پرشیانا وب به عنوان یکی از مجریان برتر طراحی و مدیریت وب سایت بیمه در کشور شناخته می شود. طراحی سایت بیمه آنلاین بر اساس نیاز مشتریان و ارائه مشاوره های رایگان برای متقاضیان، از جمله خدمات مهم گروه پرشیانا وب به شمار می رود.

طراح سایت بیمه

طراحی سایت بیمه ای نیازمند تخصص می باشد، اگر می خواهید یک سایت حرفه ای داشته باشید بهتر است به دنبال یک طراح حرفه ای در این زمینه بگردید، پرشیانا وب یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه طراحی انواع سایت ها و پشتیبانی سایت بخصوص طراحی سایت بیمه می باشد. شما عزیزانمی توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. قابل توجه کسانی که به دنبال طراحی سایت هستند این مجموعه دارای بهترین مربی جهت آموزش طراحی سایت بیمه می باشد. 

طراحی سایت برای فروش بیمه

طراحی سایت بیمه برای ارائه مشاوره بیمه ای و فروش بیمه قطعا یکی از روش های بسیار راهبردی به شمار می رود. با این حال بسیاری از کارفرمایان بیمه در کشور بر این عقیده اند که هم چنان روش های مرسوم تر از جمله روش های حضوری فروش بیمه موثر تر خواهند بود.

انتخاب کلمه کلیدی برای نمایش هر چه بهتر سایت فروش بیمه در گوگل برای مشتریان قطعا با نتایجی مثبت همراه خواهد بود. فروش بیمه به صورت آنلاین روش مناسبی است که در آن می توان شاهد رضایت هر چه بیشتر مخاطبان نیز بود. طراحی یک وب سایت برای فروش مستقیم بیمه این فرصت ویژه را ایجاد می نماید تا با حذف هزینه های غیر ضروری بتوان شاهد یک نمودار افزایش در رابطه با جذف مشتری بود.

مشاوره طراحی سایت بیمه ارزان قیمت

گروه طراحی سایت پرشیانا وب امکان ارائه مشاوره تخصصی و رایگان طراحی سایت را برای متقاضیان فراهم نموده است. انتخاب نوع خدمات مدنظر در سایت بیمه از جمله مواردی است که در صورت دریافت مشاوره های تخصصی، می توان نسبت به انجام آن اقدام نمود. طراحی وب سایت حرفه ای بیمه توسط گروه پرشیانا وب فرصتی کاملا متفاوت محسوب می گردد. فضا این سایت یک فضا متفاوت بوده و به همین علت نیز هر ساله بر تعداد مخاطبین آن افزوده خواهد شد. کسب درآمد از طریق وب سایت بیمه یکی از مهم ترین پیامد هایی است که باید به آن اشاره نمود.

مخاطبین و کاربران ترجیح می دهند تا خدمات آنلاین را جایگزین خدمات حضوری نمایند. به همین علت نیز امروزه طراحی وب سایت بستر ارتباط مستقیم با مخاطبین را به بهترین شکل ممکن فراهم می نماید. ظرفیت ارائه خدمات مورد نیاز مخاطبین از طریق بستر آنلاین سایت بیمه موضوع مهمی است که باید به آن توجه نمود. کارگزاری های بیمه این فرصت را برای مخاطبین فراهم می نمایند تا دریافت خدمات از هر نقطه کشور حتی دورترین نقاط ممکن امکان پذیر گردد. پس از طراحی سایت بیمه، افزایش رتبه سایت در گوگول با انجام برخی از اقدامات در حیطه سئو سایت، موضوع مهم دیگری است که مورد توجه طراحان وب سایت بیمه قرار می گیرد. راه اندازی سایت بیمه با وجود تمامی ظرفیت های یاد شده امروزه به یک اقدام کاملا ضروری تبدیل گردیده است.

نمونه طراحی سایت بیمه

رعایت تمامی اصول طراحی سایت بیمه از جمله مواردی است که می توان به واسطه آن شاهد کسب جایگاه برتر در این رابطه باشیم. نمونه طراحی سایت بیمه نمایش دهنده کلیه خدمات و امکاناتی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

 • ایجاد امکان دریافت مشاوره تخصصی بیمه
 • کاهش هزینه های بیمه ای برای کاربران
 • سهولت در انتخاب نوع بیمه با توجه به تقاضا
 • آشنایی هر چه بیشتر با انواع بیمه
 • افزایش اعتبار و جایگاه کارگزاری بیمه در میان متقاضیان

در طراحی سایت بیمه می توان با توجه به نیاز مخاطبین نسبت به تعیین تعرفه انواع بیمه نیز اقدام نمود. از انواع بیمه به طور مثال می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 • طراحی سایت بیمه آتش سوزی
 • طراحی سایت بیمه شخص ثالث
 • طراحی سایت بیمه عمر
 • طراحی سایت بیمه اتومبیل
 • طراحی سایت بیمه بازنشستگی
 • طراحی سایت بیمه مسافرتی
 • طراح سایت فروش بیمه

پیش نمایش نمونه سایت بیمه برای کاربران قطعا از جمله مواردی است که با بررسی آن می توان نسبت به تصمیم گیری های نهایی اقدام نمود.

هزینه طراحی سایت بیمه

هزینه طراحی سایت بیمه برای مشتریان با در نظر گرفتن هر یک از امکانات طراحی شده برای سایت تعیین خواهد گردید. طراحی وب سایت تخصصی از جمله مواردی است که به صورت مستقیم در تعیین تعرفه نهایی برای مشتریان تاثیرگذار خواهد بود. طراحی سایت قوی برای جذب حداکثری مخاطبین فرصتی است که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد. طراحی سایت اختصاصی به منزله خلق یک ویترین کاملا ایده آل از نگاه کاربران به شمار می آید.

وب سایت بیمه ویترینی مناسب و کارآمد برای نمایش هر یک از خدمات و محتویاتی است که باید در اختیار متقاضیان قرار گیرد. با انتخاب یک قالب مناسب، نمایش امکانات مورد نیاز مخاطبین و هم چنین گزینش خدماتی ایده آل از نگاه متقاضیان، می تواند شاهد کسب جایگاهی بسیار موفق در این رابطه بود. نمایش حدودی قیمت طراحی سایت بیمه توسط گروه پرشیانا وب به مخاطبین این امکان را ایجاد می نماید تا کارفرمایان بر اساس اهداف مدنظر خود، نسبت به تصمیم گیری نهایی اقدام نمایند. مهم ترین مولفه های موثر در تعیین هزینه طراحی وب سایت بیمه عبارت است از :

 • پنل اختصاصی
 • پنل ارتباط با مشتری
 • امکانات اختصاصی
 • نوع فرم سایت
 • نوع امنیت سایت بیمه
 • طراحی امکان تعیین تعرفه های محاسباتی بیمه برای مشتریان
 • طراحی پنل ارائه مشاوره به مشتریان
4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “طراحی سایت بیمه

 1. NoName گفت:

  روز بخیر,
  از چه تکنولوژی هایی برای طراحی، انتشار و پشتیبانی سایت استفاده می کنید؟؟؟

  1. admin گفت:

   بسته به نوع سایتی که سفارش میدید انتخاب میشهاما بیشتر از وردپرس استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *