فاکتورهای-گوگل-در-سال-2020

پرشیانا وب با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع وب سایت، به ارائه این خدمات به بهترین نحو و با بالاترین سطح رضایت از سوی کارفرمایانان در طول این سالها مفتخر است.

گروه طراحی سایت پرشیانا وب با استفاده از تیم حرفه ای طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت بر اساس سلیقه و نظرات مشتریان خود و با پشتوانه علمی در امر طراحی و بهینه سازی سایت همواره خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد.

با توجه به بروز شدن الگوریتم های روز دنیا و نیاز به بهره گیری از بهترین سیستم های مدیریت محتوای دنیا در طراحی سایت ریسپانسیو و با درنظر گرفتن استاندارد های طراحی سایت ، پرشیانا وب خدمات خود را به مشتریان عزیز خود ارائه می نماید. طراحی سایت با اصول سئو از ویژگی های برتر خدمات این گروه می باشد.

از جمله خدمات پرشیانا وب می توان به طراحی سایت در زمینه های گوناگون، سئو و بهینه سازی سایت، افزایش سرعت لود سایت، تأمین امنیت سایت، طراحی مجدد سایت، ثبت انواع دامنه های ملی و بین و المللی، بازاریابی اینترنتی، ثبت و فعال سازی گواهینامه SSL و … اشاره کرد.

تیم پرشیانا وب

مدیر اجرایی

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیانا وب با یک تیم متخصص، جوان و پراشتیاق به کسب‌ و‌ کارهای کوچک و بزرگ کمک می کنیم که بیشتر دیده شوند و فروش خدمات یا محصولاتشون چند برابر شود.

همچنین یکی دیگر از بزرگترین اهداف مهم پرشیانا وب انتقال دانش، تخصص و تجربه‌ خود به نیروها و سرمایه‌های جوان بعد از اجرای بیش از 240 پروژه، است تا با تربیت نیروی خبره و حرفه ای بتوانیم سهم خودمان در این حوزه ادا کرده باشیم.

حمید رضایی

مدیر اجرایی

فاطمه جمشیدی

مدیر منابع انسانی و تحقیق و توسعه

مدیر منابع انسانی و تحقیق و توسعه

تیم سئو

شیرین منتهایی

مدیر محتوا

جواد احمدی

مدیر سئو

فاطمه کوثری

کارشناس سئو و محتوا

سوگند قزل سفلی

کارشناس سئو و محتوا

زهرا هدایتی

کارشناس سئو و محتوا

تیم طراحی سایت

فاطمه سهیلی

کارشناس طراحی

میلاد محرابیان

مدیر طراحی سایت

تیم گرافیک

عرشیا موسوی

طراح گرافیک