فاکتورهای-گوگل-در-سال-2020

پرشیانا وب با بیش از 7 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع وب سایت، به ارائه این خدمات به بهترین نحو و با بالاترین سطح رضایت از سوی کارفرمایانان در طول این سالها مفتخر است.

گروه طراحی سایت پرشیانا وب با استفاده از تیم حرفه ای طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت بر اساس سلیقه و نظرات مشتریان خود و با پشتوانه علمی در امر طراحی و بهینه سازی سایت همواره خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد.

با توجه به بروز شدن الگوریتم های روز دنیا و نیاز به بهره گیری از بهترین سیستم های مدیریت محتوای دنیا در طراحی سایت ریسپانسیو و با درنظر گرفتن استاندارد های طراحی سایت ، پرشیانا وب خدمات خود را به مشتریان عزیز خود ارائه می نماید. طراحی سایت با اصول سئو از ویژگی های برتر خدمات این گروه می باشد.

از جمله خدمات پرشیانا وب می توان به طراحی سایت در زمینه های گوناگون، سئو و بهینه سازی سایت، افزایش سرعت لود سایت، تأمین امنیت سایت، طراحی مجدد سایت، ثبت انواع دامنه های ملی و بین و المللی، بازاریابی اینترنتی، ثبت و فعال سازی گواهینامه SSL و … اشاره کرد.

تیم پرشیانا وب

مدیر عامل

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیانا وب با یک تیم متخصص، جوان و پراشتیاق به کسب‌ و‌ کارهای محلی کوچک و بزرگ در جهت افزایش دیده شدن و فروش اینترنتی کمک می‌کنیم تا هدفمندتر دیده شوند و فروش اینترنتی در فضای دیجیتال را تجربه کنند. 

همچنین یکی از بزرگترین اهداف پرشیانا وب انتقال دانش، تخصص و تجربه‌ خود بعد از اجرای بیش از 120 پروژه، به نیرو و سرمایه‌های جوان ایران است تا با تربیت نیروی خبره بتوانیم سهم خودمان در موفقیت فضای کسب و کار دیجیتال ایران را ادا کنیم.

حمید رضایی

مدیر عامل

فاطمه جمشیدی

مدیر منابع انسانی و تحقیق و توسعه

مدیر منابع انسانی و تحقیق و توسعه

تیم سئو

شیرین منتهایی

مدیر محتوا

جواد احمدی

مدیر سئو

سوگند قزل سفلی

کارشناس سئو و محتوا

حانیه اصغری

کارشناس سئو و محتوا

زهرا هدایتی

کارشناس سئو و محتوا

کیانوش رحیمی

کارشناس سئو و محتوا

تیم طراحی سایت

میلاد محرابیان

مدیر طراحی سایت

تیم دیجیتال مارکتینگ

سپهر سریع

مدیر دیجیتال مارکتینگ

تیم گرافیک

عرشیا موسوی

طراح گرافیک