خدمات

طراحی سایت خدمات مسافرتی

طراحی سایت خدمات مسافرتی

دلایل زیادی برای طراحی سایت خدمات مسافرتی وجود دارد اما امکان افزایش صد درصدی درآمدزایی در حوزه های گردشگری از طریق وب سایت گردشگری و خدمات مسافرتی، مهم ترین دلیلی است که می توان درباره آن گفتگو کرد. طراحی سایت خدمات مسافرتی آنلاین یک روش جذاب برای ارائه خدمات مرتبط با گردشگری به صورت غیر حضوری و البته بسیار موثر است.

آیا طراحی سایت خدمات مسافرتی الزامی است؟

در حال حاضر تقریبا تمامی کسب و کارهای آفلاین، روش های مختلفی را برای حضور در بسترهای آنلاین با هدف تغییر وضعیت درآمدزایی تجربه می کنند. طراحی سایت خدمات مسافرتی از جمله بهترین روش هایی است که از آن می توان به عنوان مهم ترین عنصر در هویت سازی آنلاین اشاره کرد. تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل که به دریافت خدمات مسافرتی نیاز دارند، از جمله مزیت های مهم ساخت سایت خدمات مسافرتی است.

برخلاف تصور بسیاری از افراد حتی فعالیت های منظم و پیوسته در شبکه های اجتماعی نیز نمی تواند با تاثیرگذاری گسترده فعالیت در وب سایت قابل مقایسه باشد. مشتریانی که از طریق وب سایت با مجموعه های ارائه دهنده خدمات مسافرتی آشنا می شوند، به سادگی به این مجموعه ها اعتماد می کنند. چرا که اعتماد سازی در حقیقت بخش مهمی از مزیت طراحی وب سایت خدمات مسافرتی است.

طراحی وبسایت خدمات مسافرتی

 

امکانات طراحی سایت خدمات مسافرتی

برای موفقیت در مراحل طراحی وب سایت خدمات مسافرتی طراحی امکانات حرفه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امکاناتی که گویای خدمات یک مجموعه یا شرکت مسافرتی است و میزان حرفه ای بودن مجموعه را مشخص می کند. پیش از ساخت سایت خدمات مسافرتی باید با بررسی رقبا بهترین و حرفه ای ترین امکانات طراحی سایت خدمات مسافرتی را برای وب سایت خود در نظر بگیرید.

مهم ترین امکانات سایت خدمات مسافرتی را در پرشیاناوب می خوانید.

امکانات طراحی سایت خدمات مسافرتی

 1. چت آنلاین
 2. صفحه درباره ما
 3. صفحه تماس با ما
 4. راه های ارتباطی در شبکه های اجتماعی
 5. پنل جستجو پیشرفته و حرفه ای
 6. امکان عضویت کاربران
 7. امکان ارسال ایمیل به کاربران وب سایت
 8. صفحه رزرو آنلاین
 9. منوهای کشویی
 10. تقسیم بندی و دسته بندی خدمات وب سایت
 11. معرفی آژانس خدمات مسافرتی
 12. وبلاک
 13. اخبار جدید درباره گردشگری
 14. گالری تصاویر
 15. گالری ویدیویی
 16. نمایش هتل ها
 17. امکان ثبت نظرات به صورت آنلاین
 18. پرسش و پاسخ
 19. بخش سوالات متداول
 20. معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان
 21. تورهای داخلی و خارجی
 22. رزرو آنلاین هتل
 23. درگاه پرداخت آنلاین
 24. بهینه سازی منظم
 25. پشتیبانی فنی همیشگی

هر چند که امکانات طراحی سایت خدمات مسافرتی تنها به 25 مورد اشاره شده خلاصه نمی شوند، اما این موارد از مهم ترین قابلیت هایی است که وجود آن در وب سایت خدمات مسافرتی، الزامی است. برای اطلاع بیشتر درباره خدمات طراحی سایت خدمات مسافرتی می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان در پرشیاناوب گفتگو کنید.

مزایای طراحی وب سایت خدمات مسافرتی

چگونه سایت طراحی خدمات مسافرتی می تواند به یک سرمایه عالی تبدیل شود؟ از مهم ترین مزایای طراحی وب سایت خدمات مسافرتی تبدیل شدن آن به یک بستر عالی برای تجارت و البته سرمایه گذاری است. توجه به برخی پارامترهای مهم از جمله بهینه سازی وب سایت اصلی استراتژیک در افزایش میزان جستجو و سرچ وب سایت توسط کاربران است.

امتیاز طراحی سایت، تنها به دیده شدن آن توسط کاربران وب ختم نمی شود. بلکه می توان افزایش 100% درآمدزایی را به عنوان یکی از شاخص ترین مزایای طراحی سایت خدمات مسافرتی معرفی کرد. البته فراموش نکنید که سرعت لود بالا و همینطور طراحی گرافیکی اختصاصی از جمله مواردی است که به بهبود رتبه وب سایت شما کمک می کند. چرا که طراحی جذاب همواره باعث جذب مخاطبین و در نتیجه افزایش اعتماد سازی در آن ها می شود.

مزایای طراحی وب سایت خدمات مسافرتی

 

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت خدمات مسافرتی

طراحی سایت خدمات مسافرتی ارزان زمان بر است، اما زمان مورد نیاز برای طراحی سایت خدمات مسافرتی چقدر است؟ ساخت یک وب سایت حرفه ای در مدت زمانی کوتاهی امکانپذیر نیست، اما در صورتی که هدف نهایی شما تنها داشتن یک وب سایت (هر چند متوسط) باشد، می توان مطمئن بود که این کار نهایتا ظرف 6 هفته عملی خواهد شد.

پرشیانا وب به عنوان یکی از حرفه ای ترین تیم های طراحی سایت خدمات مسافرتی در تهران این اطمینان را به شما می دهد که طراحی و راه اندازی وب سایت کاملا حرفه ای به بیش از 6 ماه زمان نیاز نخواهد داشت.

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت خدمات مسافرتی

 

هزینه طراحی سایت خدمات مسافرتی در تهران

بررسی هزینه طراحی سایت که در حقیقت یکی از کلیدی ترین فاکتورها در تصمیم گیری کاربران به شمار می رود، نیازمند بررسی دقیق امکانات سایت و همینطور کیفیت طراحی آن است. هر چند که صرف هزینه هایی مشخص برای راه اندازی وب سایت خدمات مسافرتی به هیچ وجه به عنوان هزینه های اضافی شناخته نمی شود، اما باید بدانید که این موضوع یک سرمایه گذاری همراه با ریسک است.

بنابراین بدون انجام بررسی های لازم به هیچ عنوان نباید نسبت به طراحی سایت اقدام کنید. بررسی نمونه سایت خدمات مسافرتی در تصمیم گیری شما موثر خواهد بود. چرا که تنها طراحی سایت حائز اهمیت نیست، بلکه انجام خدمات مهمی از جمله سئو و بهینه سازی کلیدی ترین مولفه های تاثیرگذار در کسب موفقیت در بین رقبا است.

هزینه طراحی سایت خدمات مسافرتی در تهران

آخرین نکته درباره طراحی سایت خدمات مسافرتی

طراحی سایت خدمات مسافرتی را جدی بگیرید، این کار می تواند به صورت مستقیم در افزایش فروش آژانس مسافرتی شما تاثیرگذار باشد. از جمله فعالیت هایی که می توانید در وب سایت خود شاهد مدیریت آن ها باشید، تولید و انتشار محتوا و رقابت با وبلاگ نویسان دیگر سایت های مشابه است.

بنابراین می توانید از طریق بازاریابی محتوا توجه بخش زیادی از مخاطبان را به خود جلب نمایید، در صورتی که طراحی گرافیکی سایت را نیز جدی بگیرید، موفقیت شما تضمین خواهد شد. طراحی پاسخگو، منعطف و کاملا اختصاصی سه راس مثلث موفقیت در ساخت وب سایت هایی از جمله خدمات مسافرتی است.

به پرشیانا وب اعتماد کنید.

سوالات متداول خدمات مسافرتی

چند روز زمان می برد که طراحی سایت خدمات مسافرتی آماده شود ؟

با توجه به امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت خدمات مسافرتی ، طراحی آن بین 4 الی 15 روز کاری زمان می برد.

هزینه طراحی سایت خدمات مسافرتی چقدر است؟

از آنجایی که امکانات و ماژول های مورد نیاز سایت ها با یک دیگر متفاوت بوده و در قیمت کلی طراحی تاثیر زیاد دارند، با توجه به امکانات قیمت مشخص می شود.

آیا سایت طراحی شده توسط پرشیانا وب در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله. قطعا، با توجه به اینکه طراحی سایت توسط پرشیانا وب به صورت داینامیک انجام می‌شود، امکان ارتقا سایت در آینده کاملا وجود دارد.

وب سایت خدمات مسافرتی توسط پرشیانا وب تا چه مدت پشتیبانی می شود؟

پرشیانا وب برای کلیه وب سایت های طراحی شده خود تا 1 سال پشتیبانی فنی رایگان ارائه می نماید.

آیا امکان اتصال سایت خدمات مسافرتی توسط پرشیانا وب به درگاه بانگی وجود دارد ؟

بله، کلیه وب سایت های طراحی شده توسط پرشیانا وب امکان اتصال به کلیه درگاه های بانکی را دارند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “طراحی سایت خدمات مسافرتی

 1. بزاز گفت:

  سلام برای سایت های مسافرتی میتونیم درگاه پرداخت بگیریم؟

 2. m.m گفت:

  به نظره شما رقابت تو این بخش زیاد نیست؟ زدن سایت به صرفه هست؟

 3. زیبا گفت:

  با سلام بهینه سازی سایت رو هم خودتون انجام میدین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *