خدمات

طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی خوب، فروش محصولات شما را تا صد برابر افزایش می دهد! این یک واقعیت است. هر چند که در حاضر فروش لوازم آرایشی در اینستاگرام پرطرفدار و یکی از جذاب ترین انواع کسب و کار آنلاین به نظر می رسد، اما فروش اینترنتی قطعا تجربه متفاوت تری است!

صنعت زیبایی در حال حاضر یکی از پررونق ترین و شاید پرطرفدارترین صنعت به شمار می رود. افراد بسیار زیادی در سراسر جهان در حال حاضر مشغول فروش محصولات و خدمات زیبایی یا دانش فنی خود در رابطه با زیبایی هستند. اما بهترین راه برای ارائه این خدمات به مشتریان که دائما جمعیت آن ها رو به افزایش است، چیست؟

چرا سایت طراحی فروشگاه لوازم آرایشی مهم است؟

طراحی سایت اهمیت دارد، این اهمیت را می توان با نگاهی به میزان و درصد فروش وب سایت های برتر جهان به خوبی درک کرد. در حقیقت وب سایت خوب اولین ارتباط موثر بین سایت و کاربر را فورا ایجاد می کند. احساسی فوق العاده که باعث افزایش فروش محصولات در وب سایت شما می شود. وب سایت خود را دقیقا مانند یک فروشگاه فیزیکی در نظر بگیرید، مشتریان دوست دارند در فروشگاه شما چه احساسی را تجربه کنند؟

آیا برای ساخت وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی به کمک یک متخصص نیاز دارید؟ پاسخ این سوال صد در صد مثبت است. چرا که بدون کمک و مشورت با یک متخصص حرفه ای در این زمینه، هیچ شانسی برای رقابت با برترین های اینترنت نخواهید داشت. وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی شما باید از هر نظر ارضا کننده نیاز مخاطبین به ویژه مخاطبینی که در آینده احتمالا به مشتریان شما تبدیل می شوند، باشد.

اهمیت طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

اهمیت طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی را می توان با در اختیار داشتن یک فروشگاه فیزیکی مقایسه کرد. فروشگاه فیزیکی هر چند بزرگ با محصولاتی متنوع و ایده آل، یک گستره محدود برای فروش محصولاتی مشخص به تعداد محدود است. اما آیا سایت اینترنتی نیز دقیقا همین مشخصات را دارد؟ پاسخ به این سوال منفی است.

اگر اطلاعات دقیق و مشخصی از قوانین اساسی طراحی سایت اصولی داشته باشید، می توانید مطمئن شوید که در تجارت الکترونیک پیروز میدان شما هستید! بیش از 6.17٪ از درآمد تجارت الکترونیک کشور آمریکا در سال 2019 از طریق فروش محصولات زیبایی و آرایشی به دست آمده است. این عدد به خوبی نمایش دهنده اهمیت طراحی سایت و فعالیت به عنوان دارنده یک وب سایت در اینترنت است.

امکانات طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

آیا می دانید مهم ترین امکانات طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی چیست؟ طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی بدون در نظر داشتن امکانات مورد نیاز مخاطبان هیچ ارزش و فایده ای ندارد. اما پیشنهاد می کنیم تا پیش از ساخت فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی با کارشناسان شرکت طراحی سایت پرشیانا وب برای گزینش ایده آل ترین امکانات سایت از نظر کاربران مشورت کنید. در ادامه 34 مورد از مهم ترین امکانات یک سایت حرفه ای را مرور می کنیم.

 1. کدنویسی بهینه
 2. طراحی گرافیکی حرفه ای
 3. بهینه سازی هدفمند
 4. طراحی صفحه درباه ما
 5. طراحی صفحه تماس با ما
 6. نمایش راه های ارتباط در شبکه های اجتماعی
 7. چت آنلاین
 8. امکان افزودن مدیران جدید به وب سایت
 9. طراحی بخش اخبار داغ
 10. وبلاگ
 11. آپلود بی نهایت تصویر
 12. امکان آپلود بی نهایت ویدیو
 13. معرفی محصولات
 14. درج توضیح محصول
 15. امنیت بالا
 16. نمایش تعداد بازدیدهای روزانه
 17. نظرسنجی آنلاین
 18. طراحی سفارشی لوگو
 19. طراحی دو یا چند زبانه
 20. طراحی فرم تماس اختصاصی
 21. فرم ارتباط با مدیر وب سایت
 22. معرفی نمایندگان و همکاران
 23. درگاه پرداخت الکترونیکی
 24. امکان ثبت سفارش محصولات به صورت آنلاین
 25. امکان دریافت مشاوره فوری
 26. طراحی ریسپانسیو
 27. سئو فرندلی
 28. پرسش و پاسخ متداول
 29. افتخارات
 30. نقشه گوگل
 31. بروزرسانی منظم
 32. منو حرفه ای و پیشرفته
 33. امکان ارسال نوتیفیکیشن روی مرورگر
 34. پشتیبانی سایت

خدمات طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

پس از طراحی وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی نوبت به دریافت خدماتی حرفه ای در این زمینه از طریق شرکت طراحی وب یا شرکت های ارائه دهنده خدمات می رسد. خرده فروشان لوازم آرایشی باید خود را برای رقابتی سخت و نفس گیر با اصلی ترین رقبای خود یعنی دارندگان برندهای آرایشی محبوب آماده کنند.

در صورت دریافت منظم خدمات طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی از طریق کارشناسانی ماهر و مجرب می توان از نتیجه نهایی کار اطمینان داشت. کارشناسان طراح سایت پرشیانا وب این اطمینان را به تمامی متقاضیان در این صنعت می دهند که به واسطه تجربه بیش از 5 سال فعالیت، می توانند به سرعت رقابت با برترین ها در صنعت زیبایی را تجربه کنند.

برای طراحی وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی به هیچ محدوده مشخصی نیاز ندارید، بدون در اختیار داشتن یک فروشگاه بزرگ هم می توان شاهد راه اندازی وب سایت حرفه ای بود. یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت زیبایی یا فروش محصولات زیبایی به صورت آنلاین باید مورد توجه قرار داد، طراحی ظریف و توجه به ابعاد بصری طراحی وب است.

قیمت طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

قیمت همواره ملاک مهمی برای انتخاب مشتریان بوده و هست. قیمت طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی به کیفیت طراحی وب وابسته است. هر اندازه که کیفیت افزایش یابد، قیمت ها نیز به تبع آن متغیر خواهند بود. پرشیانا وب با توجه به اصل رضایت مشتریان طراحی سایت استراتژی های متفاوتی را در رابطه با قیمت گذاری خدمات مدنظر قرار می دهد.
استراتژی توافق با مشتری مهم ترین اصل در پرشیانا وب به عنوان یکی از بهترین مجموعه های طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشگاهی تهران است.

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

طراحی وبسایت فروشگاه لوازم آرایشی

طراحی سایت چقدر زمان می برد؟ این سوال یکی از مهم ترین ابهاماتی است که شاید هر یک از متقاضیان ساخت وب با آن مواجه شوند. تعیین زمان مورد نیاز برای طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی نیازمند بررسی انتظارات و اهداف مشتریان است. پس از انجام مراحل مرتبط با این دو فاکتور مهم می توان به سرعت زمان دقیقی را برای راه اندازی و طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی در تهران مشخص کرد. اما به هر حال این زمان بیش از 6 ماه نخواهد بود.

مزایای طراحی وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی

گسترش تعداد نمایندگی ها یا فروشگاه های عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی می تواند تضمین کننده افزایش فروش محصولات شما باشد. اما آیا با مهم ترین مزایای طراحی وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی که افزایش صد در صدی فروش محصولات شما است، آشنا شده اید؟ فروشگاه های آنلاین لوازم آرایشی را به دقت بررسی کنید، چه ویژگی مهمی در این فروشگاه ها توجه شما را به خود جلب می کند؟

در بین انبوهی از فروشگاه های اینترنتی فروش لوازم آرایشی و با توجه به این حجم از شلوغی و پرترافیک بودن وب سایت ها، چطور می توان توجه مشتری ایده آل را به سمت یک وب سایت خاص جلب کرد؟ این کار هر چند سخت و دشوار، اما امکانپذیر و شدنی است. پیش از بررسی مزیت های ساخت و طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی آنلاین بهتر است 4 پرسش مهم در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم.

 1. شما چه کسی هستید؟
 2. آیا می دانید که رقبای شما دقیقا چه کارهای متفاوتی را انجام می دهند؟
 3. چالش های پیش روی خود را می شناسید؟
 4. مشتریان ایده آل شما چه ویژگی یا ویژگی هایی دارند؟

طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی ارزان است. ارزان بودن اما همواره به معنی بی کیفیت یا ضعیف بودن خدمات دریافت شده نیست، شما این شانس را خواهید داشت تا به ارزان ترین شکل ممکن فروشگاه اینترنتی خود را طراحی و راه اندازی کنید. برای آشنایی بهتر با مزایا ساخت سایت فروشگاه لوازم آرایشی به 11 نکته مهم در ادامه اشاره می کنیم.

 • بازاریابی تاثیرگذار
 • افزایش فروش صد در صدی
 • تاسیس فروشگاهی نامحدود
 • ارزان قیمت بودن
 • امکان فروش محصولات به صورت نامحدود
 • کسب اعتماد مشتریان
 • جذب مشتریان جدید
 • دریافت ورودی از گوگل
 • دسترسی آسان و همیشگی

بهترین شرکت طراحی سایت لوازم آرایشی

پرشیانا وب مجری راه اندازی و طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی تهران است. در حقیقت می توان گفت که پرشیانا وب به واسطه قرار داشتن در جایگاه بهترین شرکت طراحی سایت لوازم آرایشی تهران و با توجه به سابقه 7 سال فعالیت در این حوزه، با شناخت نیازهای کاربران اینترنت کامل ترین برنامه ریزی برای ساخت وب سایت را به مشتریان ارائه می نماید.به پرشیاناوب اعتماد کنید. این مجموعه در زمینه آموزش خصوصی طراحی سایت نیز فعالیت دارد.

سوالات متداول در رابطه با طراحی سایت لوازم آرایشی

چند روز زمان می برد که طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی آماده شود ؟

با توجه به امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی ، طراحی آن بین 4 الی 15 روز کاری زمان می برد.

هزینه طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی چقدر است؟

از آنجایی که امکانات و ماژول های مورد نیاز سایت ها با یک دیگر متفاوت بوده و در قیمت کلی طراحی تاثیر زیاد دارند، با توجه به امکانات قیمت مشخص می شود.

آیا سایت طراحی شده توسط پرشیانا وب در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله. قطعا، با توجه به اینکه طراحی سایت توسط پرشیانا وب به صورت داینامیک انجام می‌شود، امکان ارتقا سایت در آینده کاملا وجود دارد.

وب سایت فروشگاه لوازم آرایشی توسط پرشیانا وب تا چه مدت پشتیبانی می شود؟

پرشیانا وب برای کلیه وب سایت های طراحی شده خود تا 1 سال پشتیبانی فنی رایگان ارائه می نماید.

آیا امکان اتصال سایت فروشگاه لوازم آرایشی توسط پرشیانا وب به درگاه بانگی وجود دارد ؟

بله، کلیه وب سایت های طراحی شده توسط پرشیانا وب امکان اتصال به کلیه درگاه های بانکی را دارند.

 

5/5 - (16 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی

 1. علیرضا گفت:

  سلام میتونیم پیج اینستاگراممون رو به سایت وصل کنیم؟

 2. سارا نیکویی گفت:

  از گوشی موبایل هم میشه بریم تو سایت و سفارش بدیم

  1. admin گفت:

   سلام ، بله به راحتی

 3. r.karimi گفت:

  بعد از 1 سال برای پشتیبانی باید چیکار کنیم؟

  1. admin گفت:

   سلام، لطفا تماس بگیرید

 4. والا گفت:

  برای طراحی وبسایت حداقل چندتا محصول باید داشته باشیم؟ با پنج تا محصول هم میشه شروع کرد؟

 5. سعید گفت:

  آیا امکان سفارش برند های مختلف از یک محصول هم میتوان دراختیار مشتری قرار داد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *