خدمات

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

راه اندازی و طراحی سایت تخفیف گروهی چه اهمیتی دارد؟ حتی مرفه ترین طبقه اجتماعی در سراسر جهان نیز به تخفیف گرفتن های پی در پی برای خرید محصولاتی مورد نیازشان، علاقه مند هستند. وب سایت تخفیف گروهی دقیقا مشابه یک پروسه همه گیر برای معرفی محصولاتی است که خریداران عاشقِ تخفیف گرفتن، قطعا به کاربران دائمی آن تبدیل می شوند.

طراحی سایت تخفیف گروهی یکی از بهترین و پردرآمدترین کسب و کارهای آنلاین در دنیا است. اگر از میزان درآمدزایی وب سایت های برتر ایران یا حتی جهان که در حوزه تخفیف گروهی فعالیت دارند، مطلع باشید، فورا برای راه اندازی وب سایت خود تصمیم گیری خواهید کرد. دستیابی به درآمدزایی اینترنتی به ویژه از راه معرفی تخفیف های ویژه ای که یک رستوران، مرکز خرید یا حتی یک فروشگاه برای مشتریان در نظر گرفته، به سادگی امکانپذیر است.

گروه طراحی سایت حرفه ای پرشیاناوب در ایران به لطف دارا بودن بیش از 5 سال سابقه درخشان در حوزه طراحی انواع وب سایت تخفیف گروهی در حال حاضر بهترین و کاربردی ترین وب سایت های موجود را طراحی و راه اندازی می کند. اگر به طراحی سایت مشابه تخفیفان یا نت برگ فکر می کنید، پرشیانا وب همه چیز را برای شما تا رسیدن به ایده آل ترین طراحی فراهم خواهد کرد.

طراحی سایت تخفیفی

طراحی سایت تخفیفی در حقیقت طراحی یک پلتفرم آنلاین با راهکارهایی منطقی برای سودآوری سه راس مثلث فروشنده، خریدار و مدیر یا مدیران وب سایت است. رستوران ها، کافی شاپ ها و حتی فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر به شکل گسترده ای فرصت های فروش فوق العاده همراه با تخفیف را برای مشتریان ایجاد می کنند. در اختیار داشتن وب سایت حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا درست مانند یک مرجع اطلاعاتی این تخفیف ها را به سمع و نظر کاربران اینترنت برسانید.

ساخت فروشگاه آنلاین تخفیف گروهی البته بدون توجه به برخی پیش فاکتورهای بسیار مهم از جمله امکانات وب سایت حرفه ای یا آنالیز رفتار کاربران و همینطور علاقه مندی آن ها امکانپذیر نیست. برای موفقیت در مراحل طراحی وب سایت تخفیف گروهی باید چند فاکتور فوق العاده ارزشمند را در نظر داشته باشید.

 • موقعیت جغرافیایی
 • مدت زمان تخفیف
 • تعداد مشتریان و فروش به ازای هر مشتری

طراحی سایت تخفیفی

 

طراحی سایت تخفیف گروهی تهران

اهمیت طراحی یک وب سایت تمام عیار صرفا در جذب مخاطبین و کاربران اینترنت خلاصه نمی شود. وب سایت خوب می تواند تمام نیازهای کاربران را به صورت جامع و کامل پاسخ دهد. اما طراحی سایت تخفیف گروهی تهران در واقع یکی از فرصت های ایده آل برای درآمدزایی با توجه به تعدد رستوران ها، فروشگاه ها و به طور کلی مدیران کسب و کارهایی است که تخفیف هایی ملموس را برای مشتریان در نظر می گیرند.

برای درک هر چه بهتر مزایای طراحی وب سایت تخفیف گروهی بهتر است تا 3 فاکتور مهم را بررسی کنیم.

طراحی سایت تخفیف گروهی تهران

1.افزایش میزان و تعداد فروش

طراحی سایت تخفیف ارتباط مستقیمی با افزایش تعداد و میزان فروش محصولات در بازه زمانی بسیار کوتاه و شاید چند دقیقه ای داشته باشد. یک فروشنده حرفه ای و تیزهوش قطعا از این فرصت بهترین استفاده را خواهد کرد، بنابراین شما می توانید به عنوان میزبان این فروشنده با در اختیار داشتن سایتی کاربردی در ازای ایجاد کانال ارتباطی بین فروشنده و خریدار، به درآمدزایی قابل قبول یا شاید باورنکردنی دست پیدا کنید.

2.مدیریت زمان و صرفه جویی در وقت

طراحی سایت تخفیف گروهی آنلاین مصداق بارزی از مدیریت زمان و صرفه جویی در وقت است. از طریق یک شبکه ارتباطی آنلاین بدون صرف کمترین هزینه ممکن، بیشترین بهره وری و کسب درآمد را شاهد خواهید بود.

3.راه اندازی یک پلتفرم گسترده برای تبلیغات سودآور

طراحی سایت تخفیف گروهی در تهران به معنی راه اندازی یک پلتفرم گسترده برای تبایغات سودآور و البته موثر است. البته محصولاتی که در بازه زمانی مشخصی به همراه آف یا تخفیف در سایت نمایش داده می شوند، حتی بعد از گذشت این زمان نیز به عنوان یک محصول برای کاربران وب سایت قابل مشاهده خواهند بود.

اهمیت طراحی سایت تخفیف گروهی 

فروش یک محصول حتی با وجود داشتن تخفیف ویژه از طریق یک فروشگاه یا یک مرکز خرید به صورت محدود امکانپذیر است. در حالی که ساخت سایت تخفیف گروهی فرصت فروش نامحدود یک یا چند محصول در بازه زمانی مشخص بدون ازدحام جمعیت یا بروز هر مشکلی را فراهم می کند. وب سایت تخفیف گروهی یک پلتفرم کاربردی و اثربخش است که کاربران فقط با یک “کلیک” در آن به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا می کنند.

طراحی سایت تخفیف گروهی همچنین می تواند از جمله بهترین و موثرترین روش ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت آن هم به صورت کاملا ارگانیک باشد. پرشیانا وب یکی از گروه های طراحی وب سایت تخفیف گروهی حرفه ای در تهران است، که برای راه اندازی وب سایت می توانید از کارشناسان ماهر آن کمک بگیرید.

اهمیت طراحی سایت تخفیف گروهی

 

قیمت طراحی سایت تخفیف گروهی

هزینه سایت طراحی تخفیف گروهی معمولا چقدر است؟ قیمت طراحی سایت تخفیف گروهی به المان های مختلفی بستگی دارد، اما کیفیت همیشه حرف اول را می زند. تعریف زمان مورد نیاز برای طراحی سایت تخفیف گروهی توسط مشتریان و همینطور بررسی مهم ترین امکانات طراحی سایت تخفیف گروهی از جمله موارد دیگری است که قیمت تمام شده این طراحی را مشخص می کند.

البته فراموش نکنید که پرشیانا وب به عنوان یک گروه طراحی سایت کاملا حرفه ای، انصاف و البته توافق با مشتریان را مهم ترین ملاک برای تعریف قیمت طراحی وب سایت تخفیفی می داند. برای آشنایی با روند طراحی سایت تخفیف گروهی ارزان توسط کارشناسان پرشیانا وب به برخی از مهم ترین امکاناتی که در این وب سایت قرار داده خواهد شد، اشاره می کنیم.

قیمت طراحی سایت تخفیف گروهی

امکانات و خدمات طراحی سایت تخفیف گروهی

20 مورد از مهم ترین امکانات و خدمات طراحی سایت تخفیف گروهی عبارت اند از:

امکانات و خدمات طراحی سایت تخفیف گروهی

 1. اتصال به درگاه پرداخت آنلاین به صورت مستقیم و غیر مستقیم
 2. طراحی ریسپانسیو
 3. موبایل فرندلی بودن
 4. قابلیت ویرایش اعداد تخفیف فروش محصولات
 5. امکان سفارشی سازی وب سایت
 6. نمایش نمودار فروش محصولات
 7. سیستم جستجو پیشرفته و حرفه ای
 8. مدیریت تخفیف ها
 9. تاریخچه تخفیف ها
 10. سیستم صدور فاکتور به صورت آنلاین
 11. سبد خرید مهمان
 12. امکان پاسخگویی فوری به نظرات
 13. امکان ثبت نظرات کاربران
 14. سیستم چت آنلاین
 15. درباره ما
 16. تماس با ما
 17. آدرس شبکه های اجتماعی
 18. طراحی بهینه
 19. امکان درج نامحدود تصاویر محصولات
 20. قابلیت ویرایش حرفه ای توضیحات و محتوا

و پشتیبانی فنی یک ساله!

سوالات متداول درباره طراحی سایت تخفیف گروهی

پس از طراحی سایت، گروه پرشیانا وب تا چه مدت از سایت پشتیبانی خواهد کرد؟

پشتیبانی فنی منظم و یکساله مهم ترین استراتژی پرشیانا وب برای آسایش خیال مشتریان است.

پرداخت هزینه طراحی سایت تخفیف گروهی چگونه مشخص می شود؟

با توافق مشتریان و کارشناسان پرشیانا وب نحوه پرداخت هزینه ها به صورت منصفانه مشخص خواهد شد.

آیا امکان طراحی امکانات پیشرفته برای وب سایت تخفیف گروهی وجود دارد؟

با توجه به نیاز مشتریان امکان افزودن انواع امکانات پیشرفته برای وب سایت تخفیف گروهی در پرشیانا وب وجود دارد.

مدت زمان طراحی و راه اندازی سایت تخفیف گروهی چقدر است؟

مدت زمان مورد نیاز برای طراحی صفر تا صد سایت تخفیف گروهی توسط گروه پرشیانا وب با در نظر گرفتن امکانات وب سایت مشخص می شود، اما معمولا این زمان بیش از 6 ماه نخواهد بود.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “طراحی سایت تخفیف گروهی

 1. اکبر گفت:

  سلااام و خدا قوت
  هاستتون خارج از کشوره یا داخل؟

  1. admin گفت:

   با سلام، هم هاست داخل ایران داریم و هم هاست آلمان، این مورد با انتخاب خودتون انجام می شود.

 2. mehdi گفت:

  با وجود سایت های قوی توی این زمنیه ، آیا ما امکان رقابت داریم؟

  1. admin گفت:

   سلام، بله کاملا، اگر شما بر روی موضوعات تخصصی کار کنید شانس بالاتری دارید.

 3. سارا گفت:

  سوالی داشتم.برای طراحی سایت تخفیف گروهی امکان پیاده سازی امکانات خاص و اختصاصی هست؟

  1. admin گفت:

   با سلام، بله کاملا، این امکانات باید از قبل بررسی شوند.

 4. سارا رسولی گفت:

  سلام میخواستم بدونم زمان مورد نیاز برای ایجاد سایت چه مقدار است؟

  1. admin گفت:

   با سلام، طراحی وب سایت تخفیف گروهی حداقل 2 هفته زمان نیاز داره.

 5. باقری گفت:

  سلام افزونه ای مثل سایت موپن دارید. تا کدهای تخفیف فروشگاه ههای اینترنتی رو پیدا کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *