طراحی سایت آموزشگاه زبان

اگر به عنوان یک آموزشگاه زبان، می خواهید دانش آموزان جدید را جذب کنید، اعتبار خود را افزایش دهید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید طراحی سایت آموزشگاه زبان بهترین گزینه است. یک وب سایت آموزشگاه زبان که توسط یک مجموعه حرفه ای طراحی شده باشد می تواند به شما در انجام رسیدن به این اهدافتان کمک کند.

پرشیانا وب یک مجموعه معتبر برای انجام خدمات سئو، طراحی سایت و پشتیبانی آن است.

نمونه کار طراحی سایت آموزشگاه زبان پرشیاناوب

بهترین شرکت طراحی سایت آموزشگاه زبان

اهمیت طراحی سایت آموزشگاه زبان

شاید برای برخی اداره کنندگان آموزشگاه‌های زبان این سؤال پیش آید که اصلاً چرا باید سایت داشته باشند؟ در پاسخ باید گفت که امروزه با توجه به گسترش روز افزون اینترنت نزد مردم، اینترنت نخستین مرجعی است که از طریق آن خدمات و محصولات مورد نظر خود را جستجو می کنیم. تحقیق درباره آموزش زبان نیز از این قاعده مستثنی نیست. این مسئله به خودی خود اهمیت داشتن سایت را روشن می کند.

علاوه بر آنچه گفته شد، طراحی سایت آموزشگاه زبان از آن جنبه اهمیت دارد که امکان آموزش آنلاین، آموزش از طریق فیلم، پادکست، عکس و متن را به راحتی فراهم می کند. در واقع یک سایت خوب می تواند، نقش شعبه اصلی آموزشگاه را ایفا نماید.

برای طراحی سایت خدماتی با کارشناسان پرشیانا وب تماس بگیرید.

برای بهترشناخته شدن و درخشیدن در دنیا

با پرشیانا وب در تماس باشید

پرشیاناوب بهترین شرکت طراحی سایت آموزشگاه زبان

پرشیانا وب، بهترین شرکت طراحی سایت تخصصی برای آموزشگاه زبان به شمار می رود. سایت های طراحی شده توسط این مرکز، علاوه بر امکانات و ویژگی‌هایی که پیشتر به آنها اشاره شد، از قابلیت‌های زیر نیز برخوردار هستند:

طراحی سایت کاملاً داینامیک

سایت‌های کاملاً داینامیک، امکان اعمال تغییرات روزانه در محتوای سایت را فراهم می کنند. بدین معنا که می توان هر تعداد محتوا را بدون هیچ محدودیتی، حذف، اضافه یا ویرایش نمود.

طراحی ریسپانسیو سایت آموزشگاه زبان

ریسپانسیو بودن سایت بدین معناست که بر روی همه دستگاه های الکترونیکی هوشمند (کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل، تبلت و ...) بدون هیچ محدودیتی باز می شود.

مشاوره خرید هاست و دامنه

هاست و دامنه، سنگ بنای اولیه سایت به شمار رفته و بسیار مهم است که محکم بنا شوند. یکی از امتیازات آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیاناوب، ارائه مشاوره رایگان خرید هاست و دامنه است.

ماژول پیامک سایت

مجهز بودن سایت آموزشگاه زبان به ماژول پیامک، بسیار مهم است؛ زیرا به واسطه آن می توان اطلاع رسانی‌های لازم را به کاربران سایت انجام داد.

بهینه سازی پایه و مشاوره رایگان سئو

شرکت پرشیاناوب از همان ابتدای کار به بهینه سازی سایت اهمیت داده و سئوی پایه را انجام می دهد؛ علاوه بر این مشاوره رایگان سئو نیز دارد.

امکان ثبت نام و عضویت کاربران در سایت

یک سایت آموزشگاه زبان باید مجهز به سیستم ثبت نام و عضویت کاربران در سایت باشد. به این ترتیب می‌توان در مناسبت های مختلف (مثلاً زمان برگزاری دوره‌های جدید یا تخفیف) برای اعضای سایت، ایمیل یا پیام فرستاد.

پشتیبانی فنی رایگان

آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیانا وب، پس از تحویل سایت آموزشگاه زبان، شما را رها نمی کند و بین 6 ماه تا 1 سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهد.

چند زبانه بودن سایت

یکی دیگر از ویژگی‌های مورد نیاز سایت آموزشگاه زبان که پرشیاناوب به آن توجه می کند، چند زبانه بودن سایت است. با وجود این قابلیت، بسته به زبان‌هایی که در آموزشگاه تدریس می شوند، از نقاط مختلف دنیا مشتری خواهید داشت.

ماژول وبلاگ

در صورت درخواست مشتریان، پرشیاناوب، سایت آموزشگاه زبان را همراه با ماژول وبلاگ طراحی می کند. از طریق این ماژول می توان مطالب آموزشی و مقالات مرتبط با یادگیری زبان را درج نمود. بدون شک این ویژگی بر اعتبار سایت می افزاید.

مدیریت اخبار و مقالات

امکان تعیین یک یا چند دسته بندی برای اخبار و مقالات یکی دیگر از مشخصات سایت هایی است که توسط پرشیانا وب طراحی می شوند.

درج لوکیشن گوگل در سایت

استفاده از لوکیشن گوگل به کاربران کمک می کند که به راحتی آموزشگاه شما را پیدا کنند. این موضوع نیز به نوبه خود بر اعتبار مؤسسه می افزاید.

اتصال به شبکه های اجتماعی

با توجه به این که اکثر مردم به صورت روزانه از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، امکان اتصال سایت به این شبکه‌ها اهمیت دارد.

امکانات مورد نیاز سایت آموزشگاه زبان

امکانات سایت آموزشگاه زبان تا حدودی به نحوه فعالیت آن بستگی دارد؛ اما به طور کلی مهم ترین قابلیت‌های مورد نیاز چنین سایتی به شرح زیر هستند:

 • معرفی آموزشگاه و سابقه فعالیت آن

 • معرفی اساتید دوره های مختلف در سایت

 • نمایش دوره های آموزشی در حال برگزاری و اعلام دوره هایی که در آینده برگزار می شوند.

 • امکان مشاهده برنامه زمانی کلاس‌های حضوری و غیرحضوری برای کاربران

 • درج آدرس و شماره تماس دفتر آموزشگاه و شعبات آن

 • داشتن گالری تصاویر و امکان مدیریت آنها (تصاویر آموزشی و تصاویر نشان دهنده خدمات آموزشگاه)

 • امکان جستجوی پیشرفته در سایت

 • امکان اعلام نتیجه آزمون‌ها از طریق سایت

 • امکان دانلود نمونه سؤالات، پاورپوینت درس اساتید و مواردی از این قبیل

 • دسته بندی و مدیریت دوره‌ها

 • امکان ثبت نام در دوره‌ها و پرداخت هزینه به صورت آنلاین

 • امکان فروش و دانلود دوره های آموزشی

 • امکان آزمون‌های تعیین سطح زبان

 • داشتن بخشی برای اخبار و مقالات

 • داشتن قسمت نظرسنجی و نمایش نظرات

 • قابلیت فروش کتاب، جزوه، سی دی آموزشی و ...

 • امکان مشاهده لیست ثبت نامی‌ها و مدیریت آنها

 • امکان قراردادن ویدیو های آموزشی در سایت

لازم به توضیح است که از طریق آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیاناوب، می توانید، سفارش طراحی سایت آموزشگاه زبان را انجام داده، از همه مزایا و امکانات گفته شده، به علاوه ویژگی‌های مد نظر خود بهره‌مند شوید.

مزایای طراحی سایت آموزشگاه زبان

طراحی سایت برای آموزشگاه زبان مزایای زیادی دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

کاهش هزینه تبلیغات برای جذب زبان آموزان

فراهم آمدن بستری برای آشنایی افراد با خدمات آموزشگاه، سطح آموزش و فعالیت مربیان

امکان جذب آموزش دهندگان متخصص و مجرب

کاهش هزینه نیروی انسانی

کاهش هزینه آموزش برای زبان آموزان (به واسطه آموزش های آنلاین و ...)

امکان جذب زبان آموز از نقاط مختلف داخل و خارج کشور

کاهش هزینه نگهداری آموزشگاه فیزیکی (با وجود آموزش‌هایی که از طریق سایت عرضه می شوند)

امکان فروش دوره آموزشی، کتاب و ... از طریق سایت

روشی سریع و راحت برای معرفی آموزشگاه، کمک به افزایش شهرت، اعتبار و برندینگ مؤسسه

افزایش قابل توجه تعداد زبان آموزان که افزایش درآمد آموزشگاه را در پی دارد.

هزینه طراحی سایت آموزشگاه زبان

هزینه طراحی سایت آموزشگاه زبان و تعرفه پشتیبانی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. روش طراحی سایت، نحوه برنامه نویسی، طراحی گرافیکی و امکانات سایت، مهم ترین این عوامل به شمار می روند؛ به عنوان مثال قیمت طراحی سایت با وردپرس برای آموزشگاه زبان با هزینه طراحی سایت مشابه برنامه نویسی شده با طراحی اختصاصی متفاوت است.

یکی از مزایای پرشیاناوب این است که انواع سایت آموزشگاه زبان را با کیفیت عالی (مطابق نظر و درخواست مشتری) و قیمت مناسب طراحی می کند. توجه داشته باشید که بالا بودن قیمت طراحی، همیشه به معنای برتری سایت نیست؛ اما در هر حال اگر یک سایت استاندارد و حرفه‌ای می خواهید، به دنبال قیمت‌های خیلی ارزان نباشید.

طراحی سایت فوری برای آموزشگاه زبان

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیاناوب، تحویل فوری سایت آموزشگاه زبان طراحی سایت فروش دوره در کنار طراحی حرفه‌ای است؛ البته زمان مورد نیاز برای طراحی سایت نیز به فاکتورهای گوناگونی وابسته می‌باشد. اما به طور معمول طراحان مجرب این شرکت، تلاش می کنند، سفارش مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهند.

5/5 - (1 امتیاز)