طراحی سایت موسسه خیریه

با وجود طراحی سایت موسسه خیریه، روش انجام کارهای خیر آسان تر شده. راه‌اندازی و طراحی سایت موسسه خیریه، فرصتی عالی برای جذب افرد خیرخواه و تشویق مردم به انجام کارهای عام‌المنفعه آنها در جامعه است.

تیم پرشیانا وب در کنار شماست تا بهترین سایت را راه اندازی کنید.

طراحی سایت موسسه خیریه

برای بهترشناخته شدن و درخشیدن در دنیا

با پرشیانا وب در تماس باشید

مزایای طراحی سایت موسسه نیکوکاری

جذب خیرین بزرگی که با هدف نیکوکاری در اینترنت جستجو می کنند.

تشویق مردم عادی به انجام کار خیر و اهدا جوایز به خیرین

دیده شدن موسسه نیکوکاری توسط افراد زیادی از همه نقاط کشور و حتی خارج از آن

امکان گسترش پروژه های نیکوکاری

امکان نظرخواهی از کاربران و افراد خیر برای انجام بهتر کارهای خیرخواهانه

برند شدن موسسه خیریه و جلب اعتماد مردم

طراحی وب سایت موسسه خیریه توسط پرشیاناوب

اگر خدمات سئو و طراحی سایت موسسه خیریه را پرشیانا وب بسپارید، خیالتان از بابت بازدیدکننده و جذب مخاطب راحت خواهد بود. در اینجا به برخی از مهم ترین مشخصات سایت های طراحی شده توسط این مجموعه اشاره می کنیم.

کاملاً داینامیک

داینامیک بودن سایت به معنای باز بودن دست مدیران برای اعمال تغییرات است. هر زمان که لازم بود، می‌توانید، به هر میزان که خواستید، محتوا به سایت اضافه نموده و یا محتواهای قبلی را ویرایش کنید.

کاملاً ریسپانسیو

سایت های طراحی شده توسط پرشیاناوب به راحتی در همه دستگاه ها (کامپیوتر، گوشی، تبلت و ...) باز می شوند؛ بدون این که ظاهر آنها به هم بریزد.

مشاوره خرید هاست و دامنه

نخستین اقدام ضروری برای داشتن یک سایت حرفه ای، خرید هاست و دامنه مناسب است. نگران نباشید، آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیاناوب در این زمینه به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهد کرد.

ماژول پیامک سایت

این روزها بسیاری از سایت های معتبر به ماژول پیامک مجهز هستند. با وجود این ماژول می توانید، در مناسبت‌های مختلف برای خیرین و کاربران سایت پیامک ارسال کرده، بدون معطلی و صرف هزینه زیاد اطلاع رسانی های لازم را انجام دهید.

مدیریت مقالات و اخبار

یک سایت خیریه خوب، باید دارای مقالات و اخبار کاربر پسند باشد. نحوه دسته بندی این مطالب نیز بسیار مهم است. پرشیاناوب به این موضع نیز توجه ویژه دارد.

چند زبانه بودن سایت

انجام کار خیر حد و مرز نمی شناسد؛ بسته به نوع فعالیت موسسه می توانید، توجه خیرین سایر نقاط دنیا را نیز به سایت خود جلب کنید؛ مشروط بر این که سایتتان چند زبانه باشد و حداقل زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی را پوشش دهد.

بهینه سازی پایه و مشاوره سئو

سئوی سایت را باید از پایه شروع کرد. پرشیاناوب به این مسئله توجه ویژه دارد و از همان ابتدای کار طراحی در راستای بهینه‌سازی سایت تلاش می کند؛ البته این آژانس در ادامه کار نیز شما را تنها نمی گذارد و مشاوره سئو را به صورت رایگان ارائه می دهد.

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

هر چند که هدف سایت موسسه خیریه، فروش محصول نیست؛ اما بی تردید بخشی از فعالیت چنین مرکزی، جذب کمک های مالی از سوی مردم و خیرین است؛ به همین دلیل چنین سایتی باید به درگاه امن جهت پرداخت آنلاین متصل باشد.

سیستم چت آنلاین

با وجود چنین سیستمی، کاربران، مدیران، خیرین و بازدیدکنندگان سایت می توانند، با یکدیگر گفتگو نموده، درباره فعالیت های موسسه خیریه به تبادل نظر پرداخته و برای مشکلات احتمالی، راهکار ارائه دهند.

پشتیبانی فنی رایگان

پشتیبانی فنی رایگان (بسته به نوع سایت بین 6 ماه تا 1 سال) یکی دیگر از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ پرشیاناوب برای کسانی است که طراحی سایت خود را به این مجموعه می سپارند.

ویژگی های سایت موسسه خیریه

استفاده از قالب مناسب، گرافیم خوب و جلوه ظاهری سایت موسسه خیریه بسیار مهم است؛ علاوه بر اینها چنین سایتی باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:

 • در صفحه درباره ما اطلاعات مربوط به موسسه خیریه به صورت مختصر و مفید معرفی شوند.

 • نوع فعالیت های نیکوکارانه و پوشش های حمایتی به صورت دقیق معرفی شوند.

 • به منظور معرفی بهتر فعالیت های موسسه از عکس های باکیفیت استفاده شود.

 • بهتر است، معرفی موسسه خیریه به صورت ویدئویی نیز انجام شود.

 • سرعت سایت موسسه خیریه و استاندارد بودن آن بسیار مهم است.

 • سوابق موسسه به صورت دقیق و همراه با مستندات کافی درج شوند.

 • حتی الامکان تصاویری از دفتر موسسه درج و در آنها فعالیت موسسه نشان داده شود.

 • وجود راه های ارتباطی متنوع در بخش ارتباط با ما (تماس تلفنی، ایمیل، لینک شبکه های اجتماعی، آدرس، لوکیشن گوگل و ...)

 • اهداف، چشم اندازها و برنامه های موسسه خیریه به طور دقیق بیان شوند.

 • امکان ایجاد پنل کاربری برای خیرین و مخاطبان سایت

 • درج محتواهای خلاقانه در قالب متن، عکس و ویدئو در بخش وبلاگ سایت

 • نمایشگاه آنلاین خیریه

 • سیستم گزارش‌گیری

 • بخشی از سایت نیکوکاری باید به معرفی اسپانسرها و حامیان موسسه اختصاص یابد.

قیمت طراحی سایت موسسه خیریه

همانند هر سایت دیگری، هزینه طراحی سایت موسسه خیریه نیز وابسته به فاکتورهای گوناگونی است. نحوه طراحی، امکانات سایت، تعداد صفحات و مواردی از این قبیل، هر کدام به نوبه خود بر قیمت طراحی سایت تأثیر می‌گذارند؛ به عنوان مثال قیمت طراحی سایت کدنویسی شده اختصاصی با قیمت سایتی که با استفاده از افزونه‌های آماده (مثلاً وردپرس) طراحی شده، متفاوت است.

یکی از ویژگی‌های مثبت پرشیاناوب، مشتری مداری می باشد. بدین معنا که در کنار تلاش برای طراحی سایت موسسه خیریه با بهترین کیفیت، خدمات خود را با قیمت مناسبی ارائه می دهد.

پرشیانا وب ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و پشیبانی و سئو با بهترین کیفیت و قیمت است. اگر می خواهید سایتی در حوزه گردشگری سلامت راه‌اندازی کنید، می توانید طراحی سایت گردشگری سلامت را به پرشیانا وب بسپارید.

طراحی سایت موسسه نیکوکاری

5/5 - (1 امتیاز)