خدمات

طراحی سایت فروش کتاب

طراحی سایت فروش کتاب

جذاب ترین سایت فروش کتاب اختصاصی را بسازید. برای شروع کار بهتر است تا نمونه طراحی سایت فروش را بررسی کنید، با توجه به وجود نمونه های مختلف می توانید به سرعت بهترین ایده پردازی ها برای وب سایت خود را داشته باشید. با طراحی وب سایت خوب می توانید فروش خود را بیش از هر انتظارتان افزایش دهید. وب سایت فروش کتاب یکی از بهترین روش های موجود برای افزایش فروش غیر مستقیم کتاب و در عین حال درآمدزایی موثر است.

اهمیت طراحی فروشگاه کتاب

بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای آفلاین به افزایش سرعت درآمدزایی خود فکر می کنند، اما شبکه های اجتماعی قطعا بهترین راه برای درآمدزایی سریع تر در اینترنت نیست. برای درک اهمیت طراحی سایت فروش کتاب باید هوشمندانه ترین الگوهای طراحی وب را انتخاب کنید. بهبود تجربه کاربری در وب سایت، از مهم ترین پارامترهای افزایش ترافیک ارگانیک به شمار می رود.

در صورتی که سرعت بارگذاری و لود وب سایت شما از نظر کاربران ایده آل باشد، می توانید مطمئن شوید که بخش زیادی از نیازهای مخاطبین هدف خود را برطرف کرده اید. تحقیقات نشان می دهد که بیش از 75% کاربران اینترنت تنها با صرف زمانی کوتاه میزان موفقیت وب سایت و حرفه ای بودن آن را از روی شکل ظاهری، گرافیک و تصاویر قضاوت می کنند.

اهمیت ساخت فروشگاه آنلاین فروش کتاب تنها به کسب درآمدزایی از این طریق خلاصه نمی شود، بلکه سایت فروش آنلاین کتاب می تواند بهترین راه برای ارائه اطلاعاتی مفید به خوانندگانی که فرصت مطالعه کتاب را ندارند، محسوب شود. از طرفی دیگر می توان با انتشار فایل ها یا کتاب های صوتی نقش ویژه ای در کسب رضایت تمامی مخاطبین در حوزه کتاب و کتاب خوانی آنلاین داشت.

اهمیت طراحی سایت فروش کتاب

 

امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب توسط پرشیانا وب

برای طراحی وب سایت فروش کتاب به طراحی امکاناتی اختصاصی نیاز خواهید داشت. طراحی امکانات پیشرفته وب سایت یکی از خدمات طراحی سایت فروش کتاب در پرشیانا وب است که فرصت جذب حداکثری رضایتمندی مشتریان را نیز فراهم می کند. اما مهم ترین امکانات طراحی سایت فروش کتاب چیست؟

امکانات طراحی سایت فروش کتاب

 • طراحی صفحه درباره ما
 • طراحی صفحه تماس با ما
 • طراحی ریسپانسیو
 • طراحی سئو فرندلی
 • طراحی پنل جستجو سریع و حرفه ای
 • چت آنلاین
 • ارتباط با مدیر سایت
 • ثبت نام کاربران
 • ثبت نظرات
 • مقایسه محتوا کتاب ها
 • معرفی ناشران برتر ایرانی
 • معرفی ناشران برتر خارجی
 • معرفی محبوب ترین نویسندگان
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • نمایش لیست قیمت خرید کتاب
 • نمایش کدهای تخفیف برای خریداران
 • تصاویر اختصاصی
 • گالری تصاویر
 • توضیحات اختصاصی هر کتاب
 • گالری ویدیویی
 • امکان درج نامحدود کتاب و توضیحات
 • امکان نمایش تعداد بازدید روزانه وب سایت
 • پشتیبانی فنی منظم و همیشگی

قیمت طراحی سایت فروش کتاب

طراحی سایت هوشمند و حرفه ای برای مشتریان چقدر تمام می شود؟ قیمت طراحی سایت فروش کتاب یک عامل کاملا نسبی است. عوامل مختلفی در تعیین دقیق هزینه های ساخت وب سایت تاثیرگذار خواهند بود که در بین این عوامل انتخاب مهم ترین فاکتورها از جمله کیفیت طراحی سایت کتابفروشی و همینطور امکانات و قابلیت های وب سایت به سادگی امکان پذیر می گردد.

در حال حاضر طراحی سایت فروش کتاب در تهران یکی از رقابتی ترین موضوعات به شمار می رود. موضوعی که قطعا پیشرفت و موفقیت در آن نیز با توجه به تعدد رقبا به سختی امکانپذیر می گردد. بنابراین انتخاب یک تیم حرفه ای برای ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب تضمین کننده موفقیت شما در این مسیر خواهد بود.

قیمت طراحی سایت فروش کتاب

مزایای طراحی وب سایت فروش کتاب

سایت طراحی فروش کتاب چه مزیت های مهمی را به دنبال دارد؟ فروش اینترنتی کتاب قطعا از سودآورترین روش هایی است که امروزه بسیاری از افراد آن را به عنوان اولین مسیر درآمدزایی خود انتخاب می کنند. اما فروشگاه اینترنتی کتاب شما باید از نظر کاربران، بهترین و حرفه ای ترین فروشگاه اینترنتی به نظر برسد. در این صورت می توانید مزایای طراحی وب سایت فروش کتاب که یکی از مهم ترین آن ها درآمدزایی فوق العاده بالا است را لمس کنید.

شاید شما یک نویسنده یا یک مترجم و یا حتی مترجمی که نویسندگی می کند، باشید. در هر صورت راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برای فروش غیر مستقیم کتاب روشی منطقی برای درآمدزایی و البته نشر اطلاعاتی ارزشمند و کاربر پسند در اینترنت است. ایران از جمله کشورهایی است که سرانه مطالعه در آن بسیار پایین بوده و این موضوع راه اندازی و طراحی فروشگاه آنلاین کتاب را به چالشی بزرگ تبدیل می کند. اما طراحی وب سایت فروشگاه کتاب برخلاف فروشگاه های فیزیکی تعداد زیادی از مخاطبین شما که شاید اهل مطالعه نباشند را نیز به خود جلب می کند.

مزایای طراحی وب سایت فروش کتاب

 

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کتاب

ساخت سایت فروش کتاب با استفاده از ابزارهای سایت ساز نیز به سادگی و در کم تر از چند ساعت امکان پذیر است. اما طراحی وب سایت فروشگاه کتاب به صورت حرفه ای قطعا نیازمند برخوردار بودن از اطلاعات و دانش تخصصی است. اگر طراحی سایت فروش کتاب آنلاین بدون در نظر داشتن گرافیک اختصاصی و پر محتوا انجام شود، نتیجه مثبتی را از طراحی وب شاهد نخواهید بود.

بنابراین انتخاب شرکت یا مجموعه های حرفه ای در حوزه طراحی وب به شما کمک می کند تا با صرف هزینه طراحی سایت آن هم برای یک بار، سرمایه گذاری برگشت پذیری را تجربه کنید. پرشیانا وب یکی از مجموعه های طراحی سایت فروش کتاب تهران است که امکان بررسی نمونه کارهای اختصاصی خود را به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم کرده است.

شرکت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کتاب

 

نکته آخر درباره طراحی سایت فروشگاه کتاب

موفقیت در مراحل طراحی سایت فروشگاه کتاب در گرو توجه به نیازهای کاربران و مخاطبین هدف شما است. به یاد داشته باشید که در صورت ارائه تجربه کاربری خوب یا UX حرفه ای به کاربران، می توانید در مقایسه با وب سایت های رقبا به سرعت شاهد رشد ترافیک ارگانیک باشید.

قوانین متعددی برای موفقیت در مراحل طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرند که از مهم ترین آن ها می توان به سرعت لود یا بارگذاری وب سایت اشاره کرد. هر چه سرعت لود صفحات در طراحی سایت کتاب فروش بیشتر و بالاتر باشد، قطعا کاربران برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود انرژی و زمان کمتری را صرف می کنند.

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاه کتاب

آبا امکان طراحی وب سایت پویا و واکنش گرا توسط پرشیانا وب وجود دارد؟

بله. پرشیانا وب تمامی انتظارات مشتریان درباره طراحی وب سایت واکنش گرا و پویا را برآورده خواهد کرد.

هزینه طراحی سایت فروش کتاب در پرشیانا وب چطور محاسبه می شود؟

محاسبه هزینه طراحی سایت در پرشیانا وب بر اساس اصل توافق با مشتری انجام می شود.

زمان مورد نیاز برای ساخت فروشگاه اینترنتی کتاب چند روز است؟

برای طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی کتاب حداکثر به1 ماه زمان نیاز خواهد بود.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهی در مورد “طراحی سایت فروش کتاب

 1. سارا گفت:

  برای این سایت میتوان یک بخش اضافه کرد که هرکس کتابی رو خوند اونجا کتاب رو نقد کنه؟

  1. admin گفت:

   با سلام، بله، در صفحه مربوط به هر کتاب قسمتی برای درج نظرات و نقد و بررسی کاربران قرار داده می شود.

 2. مهدی گفت:

  بعد از تحویل سایت بروزرسانی هم میکنید خودتون؟

  1. admin گفت:

   با سلام، در صورتی که قرارداد پشتیبانی وجود داشته باشد بله در غیر این صورت به شما آموزش داده می شود که خودتان به راحتی بروز رسانی نمایید سایت رو

 3. حامد گفت:

  آیا شما هنگام طراحی سایت سئو رو هم رعایت میکنید ؟ یا سئو شامل پکیج طراحی سایت نیست؟

  1. admin گفت:

   با سلام، بله، موارد مربوط به اصول ابتدایی سئو در طمان طراحی وب سایت رعایت می شوند.

 4. گندم گفت:

  سلام پکیج خاصی برای کتابخانه ها ندارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *