خدمات

هزینه طراحی سایت ساده چقدر است؟

هزینه طراحی سایت ساده چقدر است

طراحی سایت ساده با در نظر گرفتن برخی از امکانات مورد نیاز و سلیقه کارفرما انجام می شود. طبیعتا هزینه طراحی سایت بر عوامل موثری وابسته است. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی طراحی سایت ساده و عوامل موثر بر قیمت آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

تعرفه طراحی سایت ساده 1400

همه شرکت ها یک قیمت پایه و یک تعرفه اصلی برای طراحی سایت دارند. اما عوامل دیگری نیز روی قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر می گذارد. که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم

  • مقیاس پروژه

اندازه پروژه روی قیمت طراحی سایت تاثیر می گذارد. هر چه قدر مقیاس سایت شما بزرگتر باشد، طبیعتا قیمت طراحی سایت هم بیشتر خواهد بود. چون قیمت طراحی سایت ساده بر مبنای یک اصول مشخص و مقیاس تعیین شده است که تعرفه طراحی سایت ساده را مشخص می کنند. به طور مثال، ممکن است که وب سایت ساده شما یک تا 12 صفحه داشته باشد که همین برای تعیین قیمت نهایی طراحی سایت ساده در نظر گرفته می شود.

هم چنین سایت های کوچک باید به گونه ای و در مقیاسی انجام شوند که قابلیت ارتقا داشته باشند. که دراصل طراحی سایت آن ها قیمت پایین تری دارد. اما شرکت های بزرگ برای پروژه های بزرگ و پیچیده خود پول بیشتری باید بپردازند.

  • سبک طراحی

 یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار روی قیمت طراحی سایت است. برای همین شرکت ها قیمت های متفاوتی را اعلام می کنند. اگر به دنبال یک طراحی منحصر به فرد هستید، بالطبع هزینه طراحی سایت تان بیشتر خواهد شد. یکی از عوامل تعیین کننده هزینه نهایی طراحی سایت تعداد صفحات و طراحی خاص آن است.

 طراحی سایت ریسپانسیو، یکپارچگی با شبکه های اجتماعی، سیستم مدیریت محتوا، قابلیت استفاده از نقشه گوگل و امکانات دیگر هم روی قیمت نهایی اثر می گذارند

 

  • نوع طراحی سایت

طراحی سایت ساده و شیک

یکی از فاکتورهای تاثیر گذار روی قیمت نهایی طراحی سایت به روش ساده است. در واقع قیمت طراحی سایت تک صفحه ای یک شرکت با قیمت طراحی سایتی که فروشگاه پنل اختصاصی فرم تماس دارند یکی نیست.

هر اندازه که امکانات و قابلیت ها در این نوع طراحی سایت بیشتر باشد، قیمت طراحی سایت بیشتر خواهد بود. به طور مثال طراحی سایت فروشگاهی که شامل امکاناتی چون پرداخت در محل یا پرداخت آنلاین قابلیت نامحدود اضافه کردن محصول سبد خرید روش های ارسال میزان هاست می شود، بیشتر خواهد بود.

  • سئو محور بودن

اگر طراحی سایت سئو محور باشد، قیمت طراحی سایت هم به مراتب بیشتر از سایتی است که در طراحی آن سایت اصول سئو رعایت نشده است. پس هزینه طراحی یک سایت ساده بر اساس اصول سئو هم روی قیمت نهایی تاثیرگذار است.

البته نباید این را فراموش کنید که برای این که هزینه طراحی سایت خود را پایین بیاورید از خدمات سئو غافل شوید. سئو سایت شما همه چیز سایت شماست به خاطر سئوست که شما توسط کاربران دیده و در موتورهای جست و جو گوگل پیدا می شوید.

  • خرید قالب

استفاده از قالب در ساخت سایت باعث می شود تا طراحی سایت ساده و شیک داشته باشید.  هر چه هزینه بیشتری برای قالب سایت بدهید طبیعتا سایت تان زیباتر به نظر می رسد. برخی از قالب های کاملا سفارشی و مطابق سلیقه کاربر است که هزینه نهایی طراحی این سایت ها بیشتر از سایت های معمولی است.

 

طراحی سایت ساده با وردپرس

طراحی سایت ساده با وردپرس

سیستم محتوای وردپرس انعطاف زیادی دارد و از لحاظ سئو به گونه ای کد نویسی شده و نسبت CMS های دیگر بهتر عمل می کند هر صاحب وب سایتی را مشتاق می کند تا از این روش برای راه اندازی سایت اش استفاده کند

 

هزینه طراحی سایت ساده وردپرسی

هزینه طراحی سایت با قابلیت وردپرسی معمولا ارزان تر از بقیه و کاملا به صرفه است و  اما عواملی بر افزایش قیمت نهایی طراحی سایت وردپرسی تاثیر می گذارد که شامل موارد زیر می شود:

  • سادگی سایت وردپرسی

قیمت طراحی این سایت به نوع طراحی آن بستگی دارد. در واقع هرچه قابلیت و امکانات سایت بالاتر باشد، روی هزینه دریافتی هم تاثیر می گذارد هر چه cms ها پیچیده تر باشند، هزینه های طراحی آن نیز بیشتر خواهد شد.

  • افزونه ها

  هر چه تعداد و نوع افزونه های روی سایت وردپرسی نصب می شوند کاربردتر و مهم تر باشد، بی شک در قبال آن قیمت بالاتری هم دریافت می شود

  • سئوی سایت وردپرسی

 هزینه طراحی سایت ساده با وردپرس به تطابق با موتورهای جست و جو و بهینه سازی های آن وابسته است. سئو در وردپرس بسیار ساده تر از سایر سایت هاست. با طراحی سایت های وردپرسی میتوان محتواهای مختلفی بر روی آن ها گذاشت.

 

هزینه طراحی سایت چند زبانه چقدر است؟

هزینه ای که الان بابت طراحی سایت چند زبانه پرداخت می کنید در مقابل سود و اعتباری که از این کار کسب می کنید واقعا ناچیز است. در اصل این نوع طراحی سایت یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود از طریق آن می توانید به بازار هدف وصل شوید و به کاربران زیادی در سرتاسر دنیا دست یابید. این ابزار یک عامل موثر در دیجیتال مارکتینگ است که همین امر فروش شما را به صورت چشم گیری افزایش می دهد.

 

سخن آخر

برای طراحی سایت ساده و تعیین قیمت آن بر اساس تعرفه هایی که در این مقاله آورده شد، با شرکت پرشیاوب تماس بگیرید و یا از خدمات پشتیبانی سایت مجموعه بهره مند شوید تا شما را در راه اندازی سایت ساده راهنمایی کنند. در هنگام مشاوره رایگان طراحی سایت می توانید امکانات مورد نیاز و انتظارات خود را بیان کنید. کارشناسان پرشیا وب در امر روند طراحی، امکانات مورد نیاز و غیره به شما کمک می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

سوالات متداول طراحی وب سایت ساده:

چه اطلاعاتی برای طراحی سایت ساده باید ارائه کنیم؟

بخشی از اطلاعاتی است که باید در اختیار شرکت طراحی سایت پرشیاناوب قرار دهید شامل موارد زیر می شود: • اهداف و انتظارات خود را مشخص کنید • مبلغ مورد نظر خود را برای طراحی سایت تعیین کنید • سلیقه و سبک کاری خود را به ما اعلام کنید • ویژگی های مورد نظر خود را فهرست کنید.

تعرفه و هزینه طراحی سایت چگونه برآورد می شود؟

زمانی که یک قصد سفارش طراحی سایت ساده و شیک را می دهید تیم طراحی پرشیانا وب با در نظر گرفتن برخی از معیارهای مشخص قیمت نهایی طراحی سایت را اعلام می کنند که در این مقاله به آن ها پرداخته شده است.

مدت زمان لازم برای راه اندازی سایت ساده چقدر است؟

ما به شما اطمینان می دهیم که در اسرع وقت و نهایت 20 روز کاری سایت با طراحی ساده، برنامه نویسی و بارگذاری شده و آماده به شما تحویل داده می شود. اما اگر افزونه های بیشتر و امکانات گسترده تری می خواهید طبیعتا روی مدت زمان تحویل طراحی نیز بی تاثیر نیست.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *