آموزشی

اهمیت راه اندازی سایت

اهمیت راه اندازی سایت

در عصر فعلی که دیگر اشکال سنتی تجارت جای خود را به شیوه‌های نو و مدرن کسب درامد می‌دهند، دیگر اهمیت راه اندازی سایت از هیچکس پوشیده نیست. امروزه همه ما، زمان زیادی را در اینترنت و شبکه‌های اجتمائی سپری کرده و بیشتر خریدهایمان را از این طریق انجام می‌دهیم. همین امر می‌توایند نشان دهنده‌ی میزان اهمیت راه اندازی سایت برای صاحبان کسب و کارها باشد.

از آنجایی که اینترنت، تبدیل به یک آیتم مهم در زندگی مدرن امروزی شده است، بسیاری از صاحبان کسب و کار، حس کرده‌اند که برای بقا در بازار باید دیگر از استراتژی‌ها و شیوه‌های مدرن تجارت پیروی کنند. راه اندازی سایت برای شرکت یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای وارد شدن به عرصه تجارت اینترنتی است. با اطمینان به شما می‌گوییم که دیگر استفاده از بستر اینترنتی برای تجارت، اهمیت بسیار زیادی در کسب و کارها پیدا کرده است و این مسئله به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست. اگر هنوز شک دارید که کسب و کار شما نیاز به یک سایت دارد به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله از پرشیانا وب را تا انتها مطالعه کنید.

 

ضرورت راه اندازی سایت

ضرورت راه اندازی سایت

بسیاری از مردم قبل از آنکه برای خرید یک محصول تصمیم قطعی خود را بگیرند، ابتدا به خوبی درباره آن در اینترنت تحقیق و جستجو می‌کنند. اهمیت راه اندازی وب سایت در این است که شما را به راحتی تنها با فشردن چند دکمه از فضای کوچک و محدود فروشگاه تان جدا کرده و سپس به همه افراد جهان معرفی می‌کند. به بیان شیوا تر باید به شما بگوییم که زمانی که برای تجارت از یک بستر آنلاین استفاده می‌کنید، دیگر خرید و فروش شما محدود به زمان و مکان نمی‌شود. بطور کلی می‌توان دلایل استفاده از سایت را موارد ذکر شده در زیر دانست:

 

 • عدم تاثیرگذاری ایام تعطیلی در فروش

یکی از دلایلی که لزوم طراحی وب سایت برای کسب و کار را نشان می‌دهد، عدم تاثیرگذاری ایام تعطیل در فروش می‌باشد. خریداران می‌توانند حتی در روزهای تعطیل رسمی نیز خرید خود را از سایت شما ثبت کنند.

 

 • شما را از خرید یا اجاره یک مغازه به طور فیزیکی کاملا بی‌نیاز می‌کند

زمانی که شما یک وب سایت برای کسب و کار خود طراحی و راه اندازی می‌کنید دیگر مجبور نخواهید بود که برای خرید یا اجاره ماهانه یک مغازه بطور فیزیکی هزینه کنید. هزینه راه اندازی سایت خیلی کمتر از هزینه‌هایی است که شما برای یک فروشگاه واقعی پرداخت می‌کنید.

 

 • پیدا کردن مشتری در کل کشور

یکی دیگر از دلایلی که نشان دهنده ضرورت طراحی سایت است این است که شما پس از سفارش طراحی یک سایت نه تنها می‌توانید محصولات خود را در شهر خود بفروشید، بلکه می‌توانید مشتریانی از سراسر کشور داشته باشید. البته یا وجود رقبا زیاد در بستر تجارت آنلاین شما ابتدا نیازمند بهنیه سازی سایت خود هستید. مجموعه دیجیتال مارکتینگ پرشیانا وب می‌تواند با کمک مشاوران و کارشناسان سئو خود در این راه به شما کمک کند.

 

 • فعالیت بیست و چهارساعته

پشتیبانی سایت مجموعه باعث می‌شود تا شما بستری بیست و چهارساعته برای تجارت در اختیار داشته باشید و هر روز بتوانید در زمینه‌های بروزرسانی وب سایت ، ثبت خدمات و درج اطلاعات جدید درباره محصولات و خدمات خود فعالیت داشته باشید.

 

 • در حکم شعبه دوم فروشگاه شما است

یکی از فواید راه اندازی سایت این است که وب سایت شما، حکم شعبه دوم فروشگاه شما را دارد. شما درواقع با طراحی وب سایت فروشگاهی خود، شعبه دوم فروشگاه خود را راه اندازی کرده‌اید، بدون آن‌که هزینه‌های هنگفتی پرداخت کرده باشید.پ

 

 • وب سایت مکانی برای معرفی و برندینگ شماست

شما می‌توانید با معرفی مناسب برند خود در فضاهای آنلاین، اعتبار خود را افزایش دهید. شما با این کار خود را به یک برند شناخته شده‌ میان مردم تبدیل خواهید کرد.

 

7 مزیت مهم راه اندازی سایت

مزایای راه اندازی سایت

مزیت راه اندازی سایت ، می‌توانند همان دلایل ضرورت راه اندازی وب سایت باشند که تعدادی از آن‌ها را بالاتر برایتان نام بردیم. در ادامه ایم بخش از مقاله، از دیگر مزایای راه اندازی وب سایت برای شما صحبت خواهیم کرد.

 1. در دسترس بودن

فضای آنلاین در دسترس تمام مردم جهان است. از طریق شرکت‌های حمل و نقل می‌توانید به آسانی در عرض چند روز کالا را از یک کشور به کشور دیگر ارسال کنید. بنابراین وب سایت دسترسی به کسب و کار شما را افزایش می‌دهد.این یکی از فواید طراحی وب سایت است.

 1. آسان بودن دسترسی

این روزها، افراد خواهان یک زندگی راحت و بی‌دغدغه در حوزه‌های مختلف زندگی خود می‌باشند. برخی ترجیح می‌دهند که به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین که یک روش راحت و آسان است را انتخاب کنند. خوش‌بختانه در سال‌های گذشته یکسری قوانین امنیتی بوجود امده است که سبب شده اعتماد مردم به خرید آنلاین بیشتر شود. اعتماد مردم سبب شده است تا افراد بیشتری میل به ثبت سفارشات آنلاین داشته باشند و در نتیجه راهی ایجاد شود تا بتوان به راحتی از آن کسب درامد کرد.

 1. نمایش محصولات

یکی دیگر از مزایای راه اندازی وب سایت این است که شما می‌توانید تمامی خدمات یا محصولات خود را برای مشتریان در معرض نمایش قرار دهید. مشتریان شما می‌توانند با مراجعه به سایت شما، اطلاعات لازم را درباره محصولات و شکل ظاهری آن‌ها به دست آورند.

 1. دیجیتال مارکتینگ

یکی از فواید طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی است. شما به جای صرف هزینه‌های بالا برای تبلیغات و بازاریابی حضوری می‌توانید با ارتقای سایت خود، بازدیدکنندگان و در نتیجه مشتریان زیادی پیدا کنید. شما می‌توانید با انجام دادن سئو سایت با کمترین هزینه برای وب سایت خود بازاریابی اینترنتی انجام دهید. مجموعه دیجیتال مارکتینگ پرشیانا وب با سابقه‌ای درخشان در زمینه سئو و طراحی سایت می‌تواند شما را در این راه یاری کند.

 1. همیشگی بودن سایت

همیشگی بودن سایت، یکی از اصلی ترین مزیت‌های راه اندازی سایت می‌باشد. شما می‌توانید سایت خود را برای سال‌های طولانی یا همیشه حفظ کرده و از آن کسب درآمد کنید.

 1. ارائه خدمات بهتر

شما می‌توانید درباره محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، مقالات، عکس‌ها و ویدیوهایی را در سایتتان قرار دهید تا مشتریان بتوانند اطلاعات کامل‌تری درباره محصولات داشته باشند. همچنین خریداران می‌توانند پیشنهادات و انتقادات خود را در سایت مطرح کنند یا در صورت‌عدم رضایت از محصولات، آن را بدون مراجعه حضوری، مرجوع نمایند.

 1. هدف از داشتن سایت

 قبل از انجام هر کاری باید بدانید چه هدفی از انجام آنکار رد سر دارید. برای ساخت یک سایت هم ابتدا باید بدانید که قرار است موضوع سایتتان چه باشد؟ چه کسانی قرار است از سایت شما بازدید کنند؟

شما باید در وهله اول اقدام به نوشتن اهداف، خواسته‌ها و نوع نیازهای خود از راه اندازی یک سایت کنید. توجه داشته باشید که هدف از انجام اینکار این است که مطالب را بر اساس موضوع سایتتان انتخاب کنید تا مخاطبینتان سردرگم نشوند. شما باید هر قسمت از سایت خود را بر اساس هدف‌گذاری‌تان تنظیم کنید. پس از پاسخگویی به این موارد و در نظر گرفتن نوع کسب و کاری که انتخاب می‌کنید، می‌توانید فرایند طراحی و سئو سایت را به متخصصین پرشیانا وب بسپارید.

 

 

پرشیانا وب متخصص در راه اندازی انواع وب سایت

هدف از داشتن سایت

در این مقاله برایتان به توضیح  دلایل استفاده از وب سایت، فواید طراحی سایت و تاثیری که در کسب و کار دارند پرداختیم. با توجه به اهمیت راه اندازی سایت در عصر فعلی بهتر است تا روند طراحی و بهینه سازی سایت خود را به دستان یک مجموعه حرفه‌ای بسپارید. پرشیانا وب با به شناخت و به کارگیری آخرین متدها و الگوریتم‌های گوگل می‌تواند در راه رسیدن به موفقیت شما را یاری کند. امیدواریم با کمک این مقاله توانسته باشیم به سوالات شما در این زمینه به خوبی پاسخ دهیم.

تمامی موارد موربوط به راه اندازی یک کسب و کار از طراحی وب سایت تا سئو و افزایش ترافیک و ورودی سایت به شما توسط مجموعه پرشیانا وب آموزش داده می شد. همچنین آموزش خصوصی وردپرس نیز انجام می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *